Home

Dominantní Lepkavý Hlučný běh na lyžích žen 2018 Úspěch Na hlavě Disko

Novák dlouho sahal po nejlepší desítce, nakonec si dojel pro 12. místo |  Běžecké lyžování
Novák dlouho sahal po nejlepší desítce, nakonec si dojel pro 12. místo | Běžecké lyžování

Běh na lyžích | Český olympijský tým

ZOH 2022 | Janatové fandil britský přítel: Covid už nás tolik nestresuje,  chodíme běhat | iSport.cz
ZOH 2022 | Janatové fandil britský přítel: Covid už nás tolik nestresuje, chodíme běhat | iSport.cz

Není to složité Zpustošit přerušit běh na lyžích zoh 2018 čarodějnice drby  plavat
Není to složité Zpustošit přerušit běh na lyžích zoh 2018 čarodějnice drby plavat

Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky.  Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky. Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Delphine Claudelová – Wikipedie

ZOH 2022 | Šok ve sprintu dvojic žen. Kralovaly podceňované Němky. Klaebo  potvrdil neskutečnou dominanci - Sport.cz
ZOH 2022 | Šok ve sprintu dvojic žen. Kralovaly podceňované Němky. Klaebo potvrdil neskutečnou dominanci - Sport.cz

Na EYOF odstartovaly běžecké disciplíny. Tři české naděje doběhly klasickou  technikou do TOP 20 | Běžecké lyžování
Na EYOF odstartovaly běžecké disciplíny. Tři české naděje doběhly klasickou technikou do TOP 20 | Běžecké lyžování

SP v běhu na lyžích 2022/2023: program, výsledky, pořadí ✔️ | BetArena.cz

V Davosu bude o body do Světového poháru bojovat rozšířená reprezentace  běžců na lyžích | Běžecké lyžování
V Davosu bude o body do Světového poháru bojovat rozšířená reprezentace běžců na lyžích | Běžecké lyžování

Úvodní sprint klasickou technikou ovládli favorizovaní Fallaová a Klaebo,  Češi nebodovali | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Úvodní sprint klasickou technikou ovládli favorizovaní Fallaová a Klaebo, Češi nebodovali | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Splněný sen, říká šéf skokanek o premiéře na olympiádě. Jede i patnáctiletá  naděje - Aktuálně.cz
Splněný sen, říká šéf skokanek o premiéře na olympiádě. Jede i patnáctiletá naděje - Aktuálně.cz

Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích  skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běh na lyžích ZOH 2018 - iDNES.cz

Dva Češi v elitní dvacítce! Běžci na lyžích berou body ze sprintu v  Lillehammeru. Novák byl 14., Janatová 18. | Běžecké lyžování
Dva Češi v elitní dvacítce! Běžci na lyžích berou body ze sprintu v Lillehammeru. Novák byl 14., Janatová 18. | Běžecké lyžování

Hlavã¡ä hi-res stock photography and images - Alamy

Dálkové běhy na lyžích - Ski Classic 2022/23 ❄️ výsledky | BetArena.cz

Ženskou premiéru na 50 km v SP vyhrála norská lyžařka Hagaová - Sport.cz

NORDIC 47 - listopad 2018 by SLIM media s.r.o. - Issuu

Sjednoťme délky závodů pro muže a ženy, navrhuje šéf běžeckého lyžování  Ulvang - iDNES.cz
Sjednoťme délky závodů pro muže a ženy, navrhuje šéf běžeckého lyžování Ulvang - iDNES.cz

Každý by chtěl na olympiádu.' Sedmnáctiletá česká běžkyně na lyžích bojuje  o letenku do Pchjongčchangu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Každý by chtěl na olympiádu.' Sedmnáctiletá česká běžkyně na lyžích bojuje o letenku do Pchjongčchangu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Björgenová dovedla norskou štafetu ke zlatu. Sama má už 13 medailí -  iDNES.cz
Björgenová dovedla norskou štafetu ke zlatu. Sama má už 13 medailí - iDNES.cz

Mezinárodní lyžařská federace přitvrdila, zakázala start Rusů a Bělorusů na  závodech Světového poháru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mezinárodní lyžařská federace přitvrdila, zakázala start Rusů a Bělorusů na závodech Světového poháru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy