Home

Svár nadšený Nad hlavou a ramenem běh na lyžích ženy štafeta 4 5 km norsko Začlenit svědomí štít

Česká štafeta bez Bauera vyválčila šesté místo - Deník.cz

Biatlonisté byli ve štafetě v Novém Městě desátí, favorizované Norsko bylo  až třetí | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Biatlonisté byli ve štafetě v Novém Městě desátí, favorizované Norsko bylo až třetí | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky  doběhly deváté – ČT sport – Česká televize
Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky doběhly deváté – ČT sport – Česká televize

Norská nadvláda pokračuje, Češky ve štafetě neuspěly | Týden.cz

Češky na MS skončily deváté, Norky po výpadku na olympiádě obhájily zlato |  iSport.cz
Češky na MS skončily deváté, Norky po výpadku na olympiádě obhájily zlato | iSport.cz

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

České lyžařky byly ve štafetě desáté. Triumf slaví znovu Norsko -  Aktuálně.cz
České lyžařky byly ve štafetě desáté. Triumf slaví znovu Norsko - Aktuálně.cz

Rusky slaví po šestnácti letech zlato ze štafety, české kvarteto doběhlo  třinácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rusky slaví po šestnácti letech zlato ze štafety, české kvarteto doběhlo třinácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Norská nadvláda nekončí. Ženy vyhrály štafetu rozdílem dvou minut -  Aktuálně.cz
Norská nadvláda nekončí. Ženy vyhrály štafetu rozdílem dvou minut - Aktuálně.cz

Obě štafety v Novém Městě ovládlo Norsko. České ženy skončily desáté, muži  jedenáctí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Obě štafety v Novém Městě ovládlo Norsko. České ženy skončily desáté, muži jedenáctí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě  berou 12. místo | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě berou 12. místo | Běžecké lyžování

Norský šampionát" na 50 km v Oslu vyhrál běžec na lyžích Krüger - Sport.cz

Biatlonistky štafetu v Novém Městě nezvládly a po pěti trestných kolech  dojely sedmnácté, vyhrály Švédky | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Biatlonistky štafetu v Novém Městě nezvládly a po pěti trestných kolech dojely sedmnácté, vyhrály Švédky | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v  Lillehammeru 14. místem | Běžecké lyžování
Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v Lillehammeru 14. místem | Běžecké lyžování

Norské běžkyně na lyžích natáhly v Lahti letitou štafetovou sérii výher -  iDNES.cz
Norské běžkyně na lyžích natáhly v Lahti letitou štafetovou sérii výher - iDNES.cz

Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté -  Sport.cz
Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté - Sport.cz

Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté |  ČeskéNoviny.cz
Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté | ČeskéNoviny.cz

ONLINE: M. Remeňová a Šima dnes, štafeta mix dvojíc na MS v biatlone 2023 |  SPORTNET
ONLINE: M. Remeňová a Šima dnes, štafeta mix dvojíc na MS v biatlone 2023 | SPORTNET

Štafetu běžců na lyžích v Toblachu ovládli domácí Italové a Norky - Sport.cz

Štafetu žen v Novém Městě vyhrály Norky, Češky byly desáté - Aktuálně.cz

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

Oslabená česká běžecká štafeta přebila Černého Petra a skončila desátá.  Mužskou i ženskou část ovládlo Norsko | Hospodářské noviny (HN.cz)
Oslabená česká běžecká štafeta přebila Černého Petra a skončila desátá. Mužskou i ženskou část ovládlo Norsko | Hospodářské noviny (HN.cz)

Štafetám v běhu na lyžích vládli Norové, Češi nestačili – ČT sport – Česká  televize
Štafetám v běhu na lyžích vládli Norové, Češi nestačili – ČT sport – Česká televize