Home

Suradam Životopis Pozorovat pohár chrudim slavia Přísný odpojeno Chov

Slavia vyzve v úterní dohrávce Chrudim. Zápas uvidíte živě | Futsal |  FOTBAL.CZ
Slavia vyzve v úterní dohrávce Chrudim. Zápas uvidíte živě | Futsal | FOTBAL.CZ

SOUHRN KOLA: Chrudim si vítězstvím v Edenu zajistila Pohár Otakara Mesteka  | 1. Futsal liga
SOUHRN KOLA: Chrudim si vítězstvím v Edenu zajistila Pohár Otakara Mesteka | 1. Futsal liga

Chrudim si vítězstvím v Edenu zajistila Pohár Otakara Mesteka v 1. Futsal  lize – AGRS
Chrudim si vítězstvím v Edenu zajistila Pohár Otakara Mesteka v 1. Futsal lize – AGRS

Chrudim si po třech letech vzala pohár zpět. Vyhrála ho podvanácté | Futsal  | FOTBAL.CZ
Chrudim si po třech letech vzala pohár zpět. Vyhrála ho podvanácté | Futsal | FOTBAL.CZ

Pohár se Slavii se musel líbit - Chrudimský deník

Slavia padla. Futsalový pohár získala Chrudim | PrahaIN

MFK CHRUDIM - SK SLAVIA PRAHA 1:3 - Pohár České pošty - 13.8.2014 - YouTube

Sparta pojede v osmifinále poháru do Opavy, Slavia přivítá Chrudim -  Aktuálně.cz
Sparta pojede v osmifinále poháru do Opavy, Slavia přivítá Chrudim - Aktuálně.cz

Slavia v domácím poháru vyhrála v Chrudimi - Sport.cz

SK Slavia Praha – FK Chrudim (1.Futsal liga, Semifinále)

Slavia prohrála ve finále Poháru SFČR s Chrudimí - SK SLAVIA PRAHA FUTSAL

SK Slavia Praha 2016/2017 – Wikipedie

Bez senzace. Fotbalová Chrudim v poháru prohrála na Slavii - Pražský deník

Se Slavií potřetí za čtyři roky. Tentokrát v Edenu - Chrudimský deník

Chrudim opět přepisuje dějiny. Zlatý tucet v poháru dokonán - Pardubický  deník
Chrudim opět přepisuje dějiny. Zlatý tucet v poháru dokonán - Pardubický deník

Slavii čeká v osmifinále Mol Cupu Chrudim, Plzeň vyzve Baník a Sparta jede  do Opavy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Slavii čeká v osmifinále Mol Cupu Chrudim, Plzeň vyzve Baník a Sparta jede do Opavy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MOL Cup: Slavia - Chrudim 3:1. Domácí potvrdili roli favorita a slaví  postup | iSport.cz
MOL Cup: Slavia - Chrudim 3:1. Domácí potvrdili roli favorita a slaví postup | iSport.cz

Pohár SFČR je opět náš, celkově po třinácté! | FK Chrudim

Postup díky druhé půli: Slavia porazila Chrudim 3:1 | SK Slavia Praha

Třináctý pohár. Chrudim rozhodla drama penaltou Évertona | Futsal |  FOTBAL.CZ
Třináctý pohár. Chrudim rozhodla drama penaltou Évertona | Futsal | FOTBAL.CZ

Marek Karpiak #24 - SLAVIA | 🔴 MATCHDAY ⚪️ Po vydarených ME sa Marek  vracia späť do Slavie, kde ho čakajú ďalšie klubové povinnosti. Už dnes  nastúpia chlapci na finálový zápas Českého
Marek Karpiak #24 - SLAVIA | 🔴 MATCHDAY ⚪️ Po vydarených ME sa Marek vracia späť do Slavie, kde ho čakajú ďalšie klubové povinnosti. Už dnes nastúpia chlapci na finálový zápas Českého

Chrudim porazila Slavii 6:2 a podvanácté získala domácí pohár – ČT sport –  Česká televize
Chrudim porazila Slavii 6:2 a podvanácté získala domácí pohár – ČT sport – Česká televize

Slavia úspěšně vstoupila do poháru. Chrudim zdolala 3:1 | SK Slavia Praha

Fotbalisté Chrudimi hrají pohárový superzápas: Slavia musí, my můžeme -  Chrudimský deník
Fotbalisté Chrudimi hrají pohárový superzápas: Slavia musí, my můžeme - Chrudimský deník